Wygraj „Terry Pratchett, życie i praca z magią w tle” z dyskowe.info

konkursTagZgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła książka „Terry Pratchett. Życie i praca z magią w tle” czyli biografia Terry’ego Pratchetta autorstwa Craig Cabell. Książka pozwoli z uwagą przyjrzeć się Terry’emu Pratchettowi i jego dziełom.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka macie możliwość wygrać jeden z sześciu egzemplarzy konkursowych książki. Aby to zrobić wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. Podaj nazwy przynajmniej trzech cykli książek, których autorem (bądź współautorem) był Terry Pratchett.
2. Podaj tytuły 2 komiksów opartych o powieści Terry’ego Pratchtta, wydanych nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Kto był ilustratorem tych komiksów?
3. Podaj tytuły 2 książek, których autorem (bądź współautorem) jest Terry Pratchett i które nie ukazały się jeszcze na rynku polskim.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres jakub.gruszka@dyskowe.info do 16 września 2015 do godziny 24. Wśród uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi, zostaną rozlosowane nagrody.

Żeby mieć pewność, że żadne zgłoszenie się nie zgubi, wpiszcie „Terry Pratchett” w temacie maila. W treści wiadomości podajcie też swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana ewentualna nagroda. Uznajemy tylko jedno zgłoszenie z jednego gospodarstwa domowego (ten sam adres poczty tradycyjnej).

Jednocześnie, jako organizator konkursu oświadczamy, że przekazane przez Was dane adresowe mają charakter doraźny, zostaną wykorzystane tylko do przeprowadzenia konkursu, a po jego rozstrzygnięciu zostaną zniszczone i usunięte z naszych baz.

Konkursy, KsiążkiPermalink

Comments are closed.