Wygraj „Pasterską koronę” z dyskowe.info

konkursTagJesteśmy tydzień po premierze „Pasterskiej korony”, dlatego czas najwyższy rozpocząć zabawę. Długo myśleliśmy w jakiej formie przeprowadzić konkurs na ten ostatni tom Świata Dysku i wymyśliliśmy, że pytań rodem z „audiotele” nie będzie. Będzie jeszcze prościej: tym razem aby wygrać jeden z ośmiu siedmiu + jednego extra 😉 egzemplarzy książki odpowiedzcie na 3 „pytania konkursowe”:

1. Podaj tytuł swojej ulubionej książki ze Świata Dysku.
2. Podaj swojego ulubionego bohatera ze Świata Dysku.
3. Od jakiego tomu rozpocząłeś swoją przygodę ze Światem Dysku?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres jakub.gruszka@dyskowe.info do 31 maja 2016 do godziny 24. Wśród uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi zostaną rozlosowane nagrody.

Żeby mieć pewność, że żadne zgłoszenie się nie zgubi, wpiszcie „Pasterska korona” w temacie maila. W treści wiadomości podajcie też swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana ewentualna nagroda. Uznajemy tylko jedno zgłoszenie z jednego gospodarstwa domowego (ten sam adres poczty tradycyjnej).

Jednocześnie, jako organizator konkursu oświadczamy, że przekazane przez Was dane adresowe mają charakter doraźny, zostaną wykorzystane tylko do przeprowadzenia konkursu, a po jego rozstrzygnięciu zostaną zniszczone i usunięte z naszych baz.

Konkursy, KsiążkiPermalink

Comments are closed.