Wygraj „Folklor Świata Dysku” z dyskowe.info

konkursTagPrzypominamy o dzisiejszej premierze książki „Folklor Świata Dysku”. Jak zwykle z okazji premiery macie możliwość wygrania jednego z sześciu egzemplarzy książki na naszej stronie internetowej. Książki ufundowało wydawnictwo Prószyński i S-ka – aby zdobyć jedną z nich należy odpowiedzieć na poniższe pytania konkursowe:

1. Podaj nazwy trzech dowolnie wybranych bóstw ze Świata Dysku
2. Jak według podań słowiańskich nazywany jest demon polujący w samo południe w czasie żniw na ludzi, którzy przebywają wtedy w polu?
3. Jak według mitologii nordyckiej nazywa się bóg gromu? Jakie bóstwo jest odpowiedzialne za gromy i błyskawice w Świecie Dysku?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres jakub.gruszka@dyskowe.info do 28 października 2015 do godziny 24. Wśród uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi, zostaną rozlosowane nagrody.

Żeby mieć pewność, że żadne zgłoszenie się nie zgubi, wpiszcie „Folklor” w temacie maila. W treści wiadomości podajcie też swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana ewentualna nagroda. Uznajemy tylko jedno zgłoszenie z jednego gospodarstwa domowego (ten sam adres poczty tradycyjnej).

Jednocześnie, jako organizator konkursu oświadczamy, że przekazane przez Was dane adresowe mają charakter doraźny, zostaną wykorzystane tylko do przeprowadzenia konkursu, a po jego rozstrzygnięciu zostaną zniszczone i usunięte z naszych baz.

Konkursy, Permalink

Comments are closed.