Wygraj „Długiego Marsa” z dyskowe.info

konkursTagZ okazji premiery „Długiego Marsa” zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym mamy 5 książek do rozdania. Aby wygrać jedną z nich należy odpowiedzieć na 3 proste pytania:

1. Podaj tytuł książki, należącej do cyklu Długiej Ziemi, która zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Goodreads Choice Awards w kategorii Science-Fiction. Który to był rok?
2. Jaki inny cykl książek, poza Długą Ziemią, napisał Terry Pratchett?
3. Jaki inny cykl książek, poza Długą Ziemią, napisał Stephen Baxter?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres jakub.gruszka@dyskowe.info do 04 lutego 2015 do godziny 24. Wśród uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi, zostaną rozlosowane nagrody.

Żeby mieć pewność, że żadne zgłoszenie się nie zgubi, wpiszcie „Długi Mars” w temacie maila. W treści wiadomości podajcie też swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana ewentualna nagroda. Uznajemy tylko jedno zgłoszenie z jednego gospodarstwa domowego (ten sam adres poczty tradycyjnej).

dlugiMars.jpg

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Jednocześnie, jako organizator konkursu oświadczamy, że przekazane przez Was dane adresowe mają charakter doraźny, zostaną wykorzystane tylko do przeprowadzenia konkursu, a po jego rozstrzygnięciu zostaną zniszczone i usunięte z naszych baz.

 

Konkursy, , Permalink

Comments are closed.