Wygraj Długą Utopię z dyskowe.info

konkursTagDługa Utopia miała swoją premierę dwa tygodnie temu, dlatego chyba już najwyższy czas rozpisać „nieco” spóźniony konkurs. Do rozlosowania mamy 5 książek ufundowanych przez wydawnictwo Prószyński i S-ka. Aby wygrać jedną z nich należy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe

1. Jaki angielski tytuł będzie miała 5 książka z „długiego cyklu”
2. Podaj datę angielskiej premiery Długiej Utopii (The Long Utopia).

Odpowiedzi należy przesyłać na adres jakub.gruszka@dyskowe.info do 23 lutego 2016 do godziny 24. Wśród uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi, zostaną rozlosowane nagrody.

Żeby mieć pewność, że żadne zgłoszenie się nie zgubi, wpiszcie „Długa Utopia” w temacie maila. W treści wiadomości podajcie też swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana ewentualna nagroda. Uznajemy tylko jedno zgłoszenie z jednego gospodarstwa domowego (ten sam adres poczty tradycyjnej).

Jednocześnie, jako organizator konkursu oświadczamy, że przekazane przez Was dane adresowe mają charakter doraźny, zostaną wykorzystane tylko do przeprowadzenia konkursu, a po jego rozstrzygnięciu zostaną zniszczone i usunięte z naszych baz.

Konkursy, Permalink

Comments are closed.