Zasłużona nagroda dla Krejta

Jak już zapewne wszyscy wiecie, jedną z nagród rozdawanych na tegorocznym seminarium Śląskiego Klubu Fantastyki, otrzymał Daniel „Krejt” Zalewski – założyciel i wieloletni admin naszego forum. Wraz z nim zostało docenione całe forum – za pasję, z jaką przez lata realizowaliśmy nasze pomysły i projekty.

DSC_0532

Ponieważ Krejt nie mógł uczestniczyć imprezie, udała się na nią forumowa delegacja (ja i Uboot). Dzięki temu mieliśmy wyjątkową okazję złożyć – w imieniu całego forum i w obecności wielu tuzów polskiej fantastyki – wyrazy naszej ogromnej wdzięczności dla Krejta. Pozwolę sobie powtórzyć tutaj te słowa.

Drogi Danielu. W imieniu wszystkich członków Ulic Ankh-Morpork chcielibyśmy bardzo podziękować Ci za stworzenie naszego forum. Jesteśmy wdzięczni nie tylko za to, że mogliśmy dzięki temu realizować naszą czytelniczą pasję, ale przede wszystkim za to, że dzięki Tobie pomiędzy forumowiczami powstała wieloletnia przyjaźń, która trwa do tej pory. Przeżyliśmy razem masę przygód i mamy nadzieję, że jeszcze drugie tyle przed nami.

Dziękujemy Ci bardzo.

Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć statuetkę „na żywo”, to obecnie znajduje się ona w Krakowie. 😉 Zapraszam serdecznie. Jest co oglądać, bo to kawał żelaza. 😉

DSC_0533

Więcej zdjęć i bardziej obszerną relację z wydarzenia zamieścimy niebawem.

DSC_0530

Fani, Inicjatywy fanowskie, Wydarzenia, , , , Permalink

Comments are closed.