Rozwiązanie konkursu o „Terry Pratchett. Życie i praca z magią w tle”

konkursTagCzas rozwiązać nasz konkurs o jedną z sześciu kopii książki „Terry Pratchett. Życie i praca z magią w tle”. Mamy nadzieję, że ci najbardziej niecierpliwi wybaczą nam jednodniowe opóźnienie w tej kwestii.

Tradycyjnie zanim ogłosimy zwycięzców podajemy poprawne odpowiedzi.

1. Podaj nazwy przynajmniej trzech cykli książek, których autorem (bądź współautorem) był Terry Pratchett.

Świat Dysku, Nomy, Johnny Maxwell, Długa Ziemia, Nauka Świata Dysku.

Niestety nie uznawaliśmy odpowiedzi typu: cykl o Rincewindzie, cykl o Straży, cykl o Wiedźmach bo jakby nie było jest to dla nas jeden cykl – Świat Dysku właśnie.

2. Podaj tytuły 2 komiksów opartych o powieści Terry’ego Pratchtta, wydanych nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Kto był ilustratorem tych komiksów?

Chodziło oczywiście „Kolor magii” i „Blask fantastyczny”, oba ilustrowane przez Stevena Rossa. W przypadku „Blasku fantastycznego” ilustratorem jest jeszcze Joe Bennet, ale nie obrażaliśmy się jeśli ktoś go pominął.

3. Podaj tytuły 2 książek, których autorem (bądź współautorem) jest Terry Pratchett i które nie ukazały się jeszcze na rynku polskim.

Tu chodziło nam głownie o „The Long Utopia” oraz „The Shepherd’s Crown”. Oczywiście uznawaliśmy również: książkę kucharską Nianni Ogg, Folklor Świata Dysku, Where is My Cow?, The World of Poo.

A teraz to co najprzyjemniejsze dla zwycięzców… Nagrody wylosowali:

Pani Renata z Krakowa
Pani Luiza z Białegostoku
Pani Kaja z Wrocławia
Pani Teresa z Wrocławia
Pan Remigiusz z Gdańska*
Pan Grzegorz z Proszowic

Nagrody roześlemy pocztą polską na początku przyszłego tygodnia.

*Redakcja dyskowe.info oświadcza, że wczorajsze dopytywanie się Pana Remigiusza na facebooku o wyniki losowania, oraz jego sugestie mówiące, że dyskowe bóstwa dokonują zabaw zgłoszeniami, nie miały wpływu na maszynę losującą oraz wyniki losowania. Jednocześnie redakcja dyskowe.info po raz kolejny informuje, że wszelkie dane adresowe uczestników mają charakter tymczasowy i zostaną skasowane jak tylko wyślemy nagrody, a Poczta Polska doręczy te nagrody do zwycięzców. Wasze dane adresowe nie opuściły naszych baz, Polski, terytorium Unii Europejskie a tym bardziej Świata Kuli… Miłej lektury.

Konkursy, Permalink

Comments are closed.