„Nauka Świata Dysku IV. Dzień sądu” już wkrótce!

NSD4-okladka-plCzekacie na czwarty tom „Nauki Świata Dysku”? My też. I cieszymy się (?) że dzień sądu nastanie już naprawdę niedługo. Wydawnictwo Prószyński i S-ka zapowiedziało wydanie książki na polskim rynku na 4.09.2014.

Oto oficjalna zapowiedź:

Na Naukę nigdy nie jest za późno…

W Świecie Dysku dojrzewa wszechpotężna awantura i lord Vetinari przewodniczy trybunałowi. Omnianie chcą przejąć kontrolę nad Światem Kuli, którego istnienie stanowi kpinę z ich religii. Jednak magowie z Niewidocznego Uniwersytetu nie bardzo chcą go oddać – w końcu to oni go stworzyli.

Na scenę wkracza bibliotekarka ze Świata Kuli, panna Marjorie Daw. Może to ona – w szpilkach Jimmy’ego Choo i obdarzona analitycznym umysłem – potrafi pomóc? Ponieważ ludzie po obu stronach zaczynają się mocno irytować, padają bardzo ważne pytania i ktoś musi się chyba wytłumaczyć…

W „Dniu sądu”, czwartym tomie cyklu Nauki Świata Dysku, Terry Pratchett, profesor Ian Stewart i doktor Jack Cohen kreują oszałamiającą mieszankę fikcji, najnowszej nauki i filozofii, by znaleźć odpowiedzi na NAPRAWDĘ wielkie pytania, mierząc się z Bogiem, Wszechświatem i – prawdę mówiąc – ze wszystkim.

Cena okładkowa to 32 złote, natomiast będziecie mogli zamówić książkę taniej w przedsprzedaży w internetowej księgarni wydawnictwa.

KsiążkiPermalink

Comments are closed.